Розробляємо та впроваджуємо продукти «BAS»

Основними нашими напрямками є розробка конфігурацій з нуля (повний цикл від аналізу до впровадження), а також доопрацювання і впровадження конфігурацій:
  • BAS ERP
  • BAS Малий бізнес
  • BAS Управління торгівлею
  • BAS КУП
about us
Досвід
Досвід
Компания на рынке с 2012 года и за этот период мы успешно реализовали более 200 проектов в Украине, Казахстане, Канаде.
Відповідальність
Відповідальність
Використовуючи сучасні інструменти управління проектами ми завжди чітко розуміємо стан проекту, можемо передбачити подальші етапи і терміни здачі.
Команда
Команда
За рахунок спеціалізації наші фахівці можуть зосередити зусилля на вивченні конкретних конфігурацій і постійно підвищувати свою кваліфікацію.
Основною метою при роботі над проектом ми ставимо результат
Всі наші проекти реалізовані, запущені і працюють, а не викинуті за непотрібністю
Клієнти
Виконуємо проекти в усіх регіонах України
Ми також реалізуємо проекти в рамках Програми підтримки малого і середнього бізнесу за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.
Компанія «Швидкі рішення» підтвердила кваліфікацію для реалізації консалтингових проектів для малого і середнього бізнесу за підтримки ЄБРР у напрямку: автоматизація обліку та управління на підприємствах України (впровадження інформаційних систем)

Швидкі рішення - член всеукраїнського громадського об'єднання "Спiлка Автоматізаторiв Бiзнесу" САБ – одна з наймасштабніших громадських ІТ-організацій в Україні, що поєднують ІТ-компанії, які надають професійні та якісні послуги у сфері автоматизації. САБ об'єднує професіоналів у галузі автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти та платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти та сервіси «BAS» та ін.

Члени САБ активно беруть участь в розвитку програм автоматизації бізнесу, в підвищенні компетенцій фахівців і користувачів. САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг в сфері автоматизації.