Доробляємо та впроваджуємо продукти "BAS" та "1С:Підприємство"

Основними нашими напрямками є розробка конфігурацій з нуля (повний цикл від аналізу до впровадження), а також доопрацювання і впровадження конфігурацій:
  • Управління виробничим ­підприємством для України
  • Управління невеликою фірмою для України
  • Управління торгівлею для України
  • BAS ERP
about us
Досвід
Досвід
Компанія на ринку з 2012 року і за цей період ми успішно реалізували понад 200 проектів в Україні, Росії, Казахстані, Канаді.
Відповідальність
Відповідальність
Використовуючи сучасні інструменти управління проектами ми завжди чітко розуміємо стан проекту, можемо передбачити подальші етапи і терміни здачі.
Команда
Команда
За рахунок спеціалізації наші фахівці можуть зосередити зусилля на вивченні конкретних конфігурацій і постійно підвищувати свою кваліфікацію.
Основною метою при роботі над проектом ми ставимо результат
Всі наші проекти реалізовані, запущені і працюють, а не викинуті за непотрібністю
Клієнти
Виконуємо проекти в усіх регіонах України
Ми також реалізуємо проекти в рамках Програми підтримки малого і середнього бізнесу за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.
Компанія «Швидкі рішення» підтвердила кваліфікацію для реалізації консалтингових проектів для малого і середнього бізнесу за підтримки ЄБРР у напрямку: автоматизація обліку та управління на підприємствах України (впровадження інформаційних систем)

Швидкі рішення - член всеукраїнського громадського об'єднання "Спiлка Автоматізаторiв Бiзнесу" САБ - одна з наймасштабніших громадських ІТ-організацій в Україні, які об'єднують ІТ-компанії, які надають професійні та якісні послуги в сфері автоматизації. САБ об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси «BAS», «1С: Підприємство» і ін.

Члени САБ активно беруть участь в розвитку програм автоматизації бізнесу, в підвищенні компетенцій фахівців і користувачів. САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг в сфері автоматизації.