Супровід конфігурацій 1С:Підприємство

Комплекс програм на платформі 1С: Підприємство відноситься до складних систем, які дозволяють ефективно управляти підприємством за допомогою спеціалізованих засобів. Безперервність роботи залежить від багатьох факторів, в тому числі від якісного обслуговування системи. Всі продукти потребують залучення фахівців для супроводу 1c систем і рішення задач щодо поліпшення продуктивності і запобігання збоїв.

Програми 1С достатньо вимогливі в обслуговуванні. При відсутності фахівців, які стежать за програмою, велика ймовірність виникнення збоїв в системі. Причини, що вимагають виклику фахівця для обслуговування конфігурацій 1С: Підприємство:

  • Оновлення – вихід нової версії не завжди є успішним, так як в програмній частині можуть бути помилки або недоробки від розробників, які усуваються з часом. Також, проблеми можуть виходити від неправильного впровадження програмного комплексу або в процесі експлуатації співробітниками. Нагромаджені проблеми неодмінно призведуть до збою. Супроводження конфігурацій фахівцями дозволить визначити і усунути подібні проблеми на початковому етапі;
  • Актуалізація – більшість функцій системи працює на основі чинного законодавства. Можуть змінюватися нормативні акти, форми звітів, закони про оподаткування – це призводить до необхідності регулярної перевірки актуальності встановлених даних, і їх оновленні при необхідності;
  • Доробки – особливістю системи є можливість впровадження власних функцій, якщо це необхідно. Програмісти можуть розширити типові можливості програми, доопрацювати існуючі.

Для більшості підприємств і організацій супровід конфігурацій 1С: Підприємство зовнішніми підрядниками вигідніше, так як вміст таких співробітників в штаті буде недоцільним. Тому послуги з оновлення конфігурації надаються компаніями зі штатом аналітиків і програмістів, що спеціалізуються на системах автоматизації підприємств.

Послуги, що входять до обслуговування конфігурацій 1С: Підприємство

  • Доробки функціоналу
  • Виправлення помилок
  • Консультації користувачів
  • Розробка інструкцій
  • Встановлення оновлень